Způsob použití

Používejte Jenvox pouze na noc, před spaním, kdy jste již v klidu. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.

Ráno omyjte místo aplikace a přípravek v průběhu dne znovu nepoužívejte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant.

Přípravek používejte první týden každý den. Po týdnu nebo jakmile se pocení sníží na Vámi požadovanou úroveň, snižte frekvenci na 1-3x týdně či méně dle Vaší potřeby.

Místo nanášení by musí být absolutně suché. Je vhodné místo vysušit hadříkem či vyfénovat a je doporučeno se 2-3 hodiny před použitím nekoupat. Neaplikujte přípravek na podrážděnou pokožku. Neholte postiženou oblast minimálně 24-48 hodin před použitím přípravku. To platí hlavně při použití v podpaží.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24-48h uvedený o bod výše.Doporučení než začnete Jenvox pravidelně používat

Při prvním použití v podpaží nebo na obličeji, zvolte malé množství, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům. Přidat lze vždy. Jiná místa nejsou tak citlivá a třeba na nohou se nebojte dát zase vrstvu větší.

Neaplikujte Jenvox opětovně pokud již pociťujete dobrý efekt, ale vyčkejte opět do doby, než se na místě objeví zvýšená perspirace.Nežádoucí účinky

Antiperspirant Jenvox je velmi dobře snášen, jelikož neobsahuje alkohol, který může vysoušet a dráždit pokožku. Koncentrace účinné látky je zvolena tak, aby pokožku nezatěžovala, ale přitom poskytla optimální ochranu proti pocení. Vzácně se může vyskytnout pálení nebo svědění krátce po aplikaci. V drtivé většině jsou tyto následky způsobeny podrážděním pokožky a ne její citlivostí. Nejjednodušší způsob jak těmto nepříjemnostem předejít:

  • Zmenšit dávkování - postačí si máznout na prst či vatovou tyčinku a poté jemně rozetřít na požadované místo. Tato rada pomáhá nejvíce.
  • Řádně vysušit místo před aplikací, například kapesníčkem.
  • Místo aplikace neholit méně jak 24 hodin před použitím přípravku. Platí čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci.
  • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
  • Můžete vyzkoušet nanést pouze 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.
  • Zvolit Jenvox Sensitive na Protipocení.cz, který je vhodný pro citlivá místa (podpaží, obličej, slabiny...) a obsahuje hojivý, regenerační a hydratační allantoin, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle.


Upozornění

Přípravek je určen pouze pro zevní použití.
V případě zasažení očí nebo úst okamžitě opláchněte postižená místa studenou vodou.
Uchovávejte při pokojové teplotě.


Co je Jenvox?

Jenvox je antiperspirant proti nadměrnému pocení a zápachu. Je to čirý bezbarvý roztok distribuovaný v balení roll on - s kuličkou. Přípravek lze použít kdekoliv po těle lokálně.


Doba použitelnosti

12 měsíců po prvním použití. Když Vám přípravek vydrží déle, nic se neděje. Jenvox je extrémně stabilní a přirozeně antibakteriální.


Složení, účinné látky

Čištěná voda, 13% chloridu hlinitého, hydroxyethylcelulóza.


Výrobce

Jenvo s.r.o, Česká Republika